Apie mus

Apie Kertex Energija

UAB „Kertex Energija“ tai įmonė vystanti atsinaujinančios energijos projektus.
Randame ekonomiškai naudingiausius technologinius sprendimus, kad Jūsų
investicijos kuo greičiau atsipirktu. Technologijoms judant į priekį investavimas į saulės jėgaines tapo ne tik idėjinis, dėl gamtos išteklių saugojimo, bet ir finansiškai naudingas. Mūsų projektų atsiperkamumas yra nuo 7 metų, kiekvienam atvejui skaičiuojamas atskirai. Kadangi Europos sąjungos dėmesys ir investicijos vis labiau krypsta į atsinaujinančią energetiką, perspektyvos šioje srityje yra begalinės. Kertex Energija siūlo jums mąstyt į ateitį!

Įdomūs faktai

0

ES saulės jėgainių pajėgumas GW

0

Europos vėjo jėgainių pajėgumas GW

0

Europos Sąjungoje atsinaujinančios energijos procentas

Kodėl rinktis mus

Together we can make a difference

UAB „Kertex Energija“ užsiima saulės, vėjo ir biodujų jėgainių projektavimu ir statyba. Mes padedame investuotojams apsispręsti dėl investicijų skaičiuojant atsiperkamumus, randame sprendimus pagerinančius investicinę grąžą, konsultuojame su atsinaujinančia energetika susijusiais klausimais.

Saulės spinduliai į Lietuvos žemės paviršių atgabena apie 1000 kWh/m² per metus, tai yra pats galingiausias energijos šaltinis. Šią energiją galima paversti saulės modulių pagalba į elektros energiją. Fotovoltinių elementų veikimą tikriausiai ne vienas esate matę skaičiuotuvuose veikiančiuose nuo saulės, panašiai veikia ir saulės jėgainė ant namo stogo. Šviečiant saulei saulės moduliai gamina elektrą ir esant elektros vartojimui perduoda ją įrenginiams, o perteklių priduoda elektros tinklams saugojimui. Kai pagaminamos elektros yra mažiau negu suvartojamos, reikalinga energija yra paimama iš elektros tinklų. Kaip greitai jums atsipirks saulės jėgainė? Mes galime atsakyti jums į šitą klausimą, pateiksime visus už ir prieš, paskaičiuosime investicijos dydį ir jums beliks priimti tinkamą sprendimą.

Kad įrengti saulės jėgainę, būtina turėti vietos jai. Tai gali būti žemės sklypas, namo stogo šlaitas arba namo sienos. Vienas svarbiausių aspektų yra modulių orientyras į pietų (pietryčių arba pietvakarių) pusę. Kuo labiau į Pietus, tuo didesnis modulio našumas.

Perkant saulės modulius būtina atsižvelgti į gamintojo patikimumą ir turimus saugos reikalavimus. Sutaupius ant įrangos rizikuojate ne tik įrangos atnaujinimo kaštais po poros metų, bet ir savo sveikata bei gyvybe! Blogos kokybės Fotovoltiniai elementai nuo sunkių apkrovų gali tiesiog užsidegti, o tai kelia gaisro pavojų jūsų namui. Mūsų įmonė prekiauja SolarEdge (Izraelio), Canadian Solar (Kanados) saulės jėgainės įranga, kuri yra ne tik patikima, patvari, bet ir turinti ES šalių kokybės sertifikatus

What People Says

Testimonials

Our Partners